Showalem.com sitemiz +21 yaş üzeri içindir. sohbet sitelerinden biri olan Showalem.com ve ilgili tüm alt alan adlarında falliyet gösteren sitemiz, 5561 sayılı yasa uyarınca "YER SAĞLAYICI" olarak faaliyet yürüttüğünden, TÜM ÜYELERİMİZ sitemizde "İÇERİK SAĞLAYICI" sıfatıyla faaliyet yürütmektedirler. Bu nedenle 5651 sayılı yasa ve Türk Ceza Yasası kapsamında yaptıkları tüm eylemlerden üyelerimiz kendileri sorumludur. Sohbet sitelerinden biri olan Showalem.com, üyelerin sağladığı hiçbir içerikten, yazışmalardan, skype üzeri görüşmelerinden, yaşanabilecek tartışmalardan, anlaşmazlık ve her türlü eylemlerinden sorumlu tutulamaz.

SİTEYE GİRİŞ   -   SİTEDEN ÇIKIŞ

telefon sohbet sitesi

Websitemiz içerisinde,skype sohbet ve telefon sohbet avantajlarından yararlanarak dolu dolu güzel vakitler geçirebilirsiniz! Size 2 çeşit sohbet imkanını aynı anda  sunuyoruz üstelik en düşük fiyatlarla! üstünede bonus dakikalar sizleri bekliyor!  skype sohbet ve telefon sohbet sitemiz +21 yaş üzeri içindir. sohbet sitelerinden biri olan Showalem.com ve ilgili tüm alt alan adlarında falliyet gösteren sitemiz, 5561 sayılı yasa uyarınca "YER SAĞLAYICI" olarak faaliyet yürüttüğünden, TÜM ÜYELERİMİZ sitemizde "İÇERİK SAĞLAYICI" sıfatıyla faaliyet yürütmektedirler. Bu nedenle 5651 sayılı yasa ve Türk Ceza Yasası kapsamında yaptıkları tüm eylemlerden üyelerimiz kendileri sorumludur. Sohbet sitelerinden biri olan Showalem.com, üyelerin sağladığı hiçbir içerikten, yazışmalardan, skype üzeri görüşmelerinden, yaşanabilecek tartışmalardan, anlaşmazlık ve her türlü eylemlerinden sorumlu tutulamaz. Websitemizde üyelerimizin yayınlanan numaraları TEYYİDLİ ve kendilerine aittir! Kesinlikle tele sohbet numaraları değildir!

skype şov sitesi

telefonda canlı sohbet   skype şov siteleri

Sitemiz içerisinde Skype sohbet ve telefon sohbet yapabilirsiniz. Showalem.com telefon sohbet yapabileceğiniz platformu sizlere sunmaktadır. Sitemiz içerisinde skype sohbet ve telefon sohbet için oluşturulan profiller teyyidli ve onaylıdır, telefon sohbet yapan üyelerimizin sizlerle konuştuğu telefon sohbet için kullandıkları telefon numaraları bizzat kendilerine ait özel numaralardır! SOHBET HATTI NUMARASI Değildir! Dakikada 3-4 tl ücretlendirilmezsiniz! Telefon sohbet yapan üyelerimizin telefon numaraları, sohbet hattı numarası olmadığı ve özel şahıs numarası olduğu için, tarifenizden ücretlendirilirsiniz! Hattınızda ücretsiz dakikalarınız varsa, ücretsiz aramanızı gerçekleştirebilirsiniz! Sitemiz içerisinde skype sohbet te yapabilirsiniz. Skype sohbet yaptığınız üyemiz ile skype üzerinden başbaşa sohbet edebilirsiniz. Skype sohbetler özel skype adresleriniz üzerinden olacağı için showalem.com yönetimi konuşmaların içeriğini bilemez ve skype sohbet konuşmalarınıza müdahil olamayacağı için skype sohbet yapan üyelerimizle olan diyaloglarınız kişiye özeldir! Showalem.com yönetimi skype sohbet ve telefon sohbet sırasında doğabilecek olumsuzluklardan sorumlu tutulamaz! Skype sohbet ve telefon sohbet için ayrı ayrı dakika almak zorunda değilsiniz! Sitemiz içerisinde almış olduğunuz süreyi ister skype sohbet bölümünde, isterseniz telefon sohbet hattında kullanabilirsiniz! Sohbet sitemize üye olmak ücretsiz fakat içeriklerimizden yararlanabilmek ücretlidir.